ÜRÜNLERİMİZ

HAKKIMIZDA

 

EMRE PROMOSYON Reklam - promosyon, tanıtım, organizasyon hizmetleri olarak 1998 yılının Mayıs ayının sonlarında kurulmuş bir firmadır. Tanıtım ve organizasyon konusunda tam hizmet anlayışıyla yola çıkmış bulunuyoruz. Yavaş ve emin adımlarla ilerleyeceğimiz ve hizmet kapsamımızı gün geçtikçe genişleteceğimiz bu yolda ilk adımlarımızı ise uzman olduğumuz alan, radyo reklamları, hostes, katalog çekimleri, afiş çalışmaları,market insertleri, organizasyon, web tasarım ve birçok. Kuruluşumuzdan bu yana geçen süre içerisinde birçok güzel reklama imza atmış bulunmaktayız... Firmamızın bünyesinde bu konuda deneyimli,çoğu üniversite öğrencileri veya mezunlarından oluşan, eğitim seviyesi yüksek, yabancı dil bilen,prezentabl geniş bir host hostes kadrosu bulunmaktadır.


Günümüzdeki tanıtım ve organizasyonlarda fark yaratmak isteyen firmaların büyük bir bölümü sunmakta olduğumuz hizmetlere ihtiyaç duymaktadır. Ancak çoğu zaman firmalar ya bir hayli vakit ayırıp bu konuda araştırma yapmak zorunda kalmakta ya da eğer ulaşılabilise kendileirne faks, e-mail vb.araçlarla gelen teklifleri değerlendirmeye çalışmaktadır.


EMRE PROMOSYON Reklam - promosyon, tanıtım, organizasyon hizmetleri olarak toplam kalite yönetimi perspektifiyle müşteri odaklı olarak dürüst, ilkeli ve çağdaş yaklaşımlarla değerli müşterilerimize çözüm ortaklığı yapmaya tam hizmet sunmaya talibiz. Tanıtım ve organizasyonlarınızın başarılı geçmesi ve beraber çalışabilmek dileğiyle...logo

Copyright - 2015 © EmreAjans

  Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No:37/4 Maltepe/İstanbul

  info@emrepromosyon.net

  0216 442 39 39 (pbx)