ÜRÜNLERİMİZ

SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Promosyon Ürünleri Nelerdir?

Ajanda, Duvar saati, saat, kalem seti, promosyon kalem, plastik kalem, metal kalem, roller kalem, ahşap kalem, masa sümenleri, notluk, hesap makinası, çakmak, termos, anahtarlık, şapka, takvim vb. ürünler promosyon ürünleri olarak kullanılabilir. Promosyon kategorimizden promosyon ürünleri çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz.


Reklam ve Promosyon Ürünleri

Promosyon ürünleri hedef kitleye göre değerlendirilip bilinçli ve doğru bir planlamayla kullanıldığında çok etkin reklam ve tanıtım sağlar. Unutkanlık eseri çokça el değiştiren promosyon kalem ve çakmak gibi promosyon ürünleri, dolaşım sağladıkça üzerinde basılı olan firma bilgileriniz bir çok potansiyel müşterinizin elinden geçebilir ve bu reklam etkili bir tanıtımdır. Değerli bir müşterinize sizin açınızdan önemini hissettirebilmek adına, promosyon ürünleri içerisinden promosyon kalem, ajanda, defter, set, vb promosyon ürünlerinin üzerinde kendisinin ismini yazarak hediye etmeniz farklı ve etkili bir tanıtım olmaz mı? Örnekler çoğaltılabilir ancak anlatmak istediğimiz www.emrepromosyon.net adresinden inceleyebileceğiniz promosyon ürünleri ile sizin için hazırlayacağımız planlamayla etkili bir reklam çalışması yapabilir ve firmanızın rakiplerinizden ayrılmasını sağlayabiliriz.


2016 Promosyon Sezonu Beklentileriniz

Günümüz dünyası soğuk savaşın sona erip sıcak savaşların başladığı bir dönemde. Savaşın beraberinde getirdiği küresel krizle birlikte iş dünyasındaki algı reklam ve promosyon giderleri başta olmak üzere giderleri minumuma indirme yönünde. Promosyon ürünleri pazarlayan ve imal eden Mekece Promosyon olarak elbette bu durumun bilincindeyiz. Satışa sunduğumuz promosyon ürünleri çeşitliliğini buna göre belirledik. Her kitleye ve bütçeye uygun promosyon ürünleri yelpazemizi genişlettik ki siz müşterilimizi dar kalıplara sıkıştırarak, yaptırabileceğiniz promosyon tanıtımlarınızdan mahrum bırakmamak. Promosyon ürünleri çeşitlerimizde fiyatlandırmalarımızda ve uyguladığımız iskonto oranlarıyla bunu kanıtladık. www.emrepromosyon.net adresimizden promosyon ürünleri ile alakalı kampanyalarımıza ulaşabilir, ayrıca müşteri temsilcilerimizle firmanıza özel promosyon tanıtım reklam planlaması yapabilirsiniz. Unutmayınız ki tanıtımınızı yapacağınız promosyon ürünleri sayesinde daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Bu bağlamda 2015 Promosyon Sezonundan beklentilerinize cevap verebilmek, yıllardır olduğu gibi bu promosyon döneminde de bizim işimiz.logo

Copyright - 2015 © EmreAjans

  Bağlarbaşı Mah. Atatürk Cad. Sakarya Sk. No:37/4 Maltepe/İstanbul

  info@emrepromosyon.net

  0216 442 39 39 (pbx)